להפוך את

המידע לזמין

שוברים

וקופונים

שמופיעים על המוצר במציאות רבודה

על מנת להמשיך ולקדם מכירות סביב רעיון המשחק, פיתחה HiTeach דמויות שונות שניתן לאסוף עבור המשחק ברכישת מוצרים נוספים.

איסוף דמויות

המשחק מתווסף על גבי המוצר והמשתמש יכול להסתובב סביבו ולשחק מכל כיוון.
המשחק יכול להיות אישי או רב משתתפים.

משחקים לקידום מכירות

משחקים הינם אמצעי אסטרטגי לקידום מכירות והעולם השיווקי זיהה את הפוטנציאל העסקי הטמון בהם.

אז...תאר לעצמך שהמוצר שלך יכול להפוך לפלטפורמת משחקים.

כמה פעמים יצאתם לארוחה משפחתית במקדונלד'ס וקניתם לילדכם את ארוחת הילדים המפורסמת- רק מפני שהוא השתוקק לצעצוע ההפתעה הכרוך בה?

יש לכם מוצר, שירות או שאתם חושבים על רעיון חדש בדרך לפריצה? מעולה!

תהליך השיווק והפרסום של מותגים, חברות, שירותים ומוצרים עבר שינויים רבים בשנים האחרונות בצורה קיצונית אשר תתרום כמובן גם לכם. 

 

אם בעבר הפרסומות היו מתמקדות בעיקר באמצעי התקשורת הפופולאריים: טלוויזיה, רדיו, עיתונות ושלטי חוצות התהליך עבר לרשתות החברתיות, לאינטרנט, דיוור אקטיבי אפליקציות וסמרטופנים היום זה כבר לוקח צעד אחד קדימה לעולם של מציאות רבודה. 

אם נתקלתם במושג אבל אתם לא ממש מבינים עד הסוף מה הוא אומר ואיך הוא יכול לתרום לכם בעסק שלכם, הפוסט הבא בדיוק בשבילכם. 

 

מציאות רבודה היא בעצם שילוב בין אמצעים דיגיטליים לצורך הדוגמא משחקי וידיאו המשלבים אנימציה, סאונד ודמויות מצוירות לבין המציאות שלנו, כאן ועכשיו. מדובר בטכנולוגיה שמאפשרת לנו לקחת משהו שהוא קיים ולהמחיש לנו משהו שאנחנו לא באמת רואים אותו או צריכים להתאמץ בשביל להשיג את המידע שלו. בתחום המשחקים למשל הדבר כבר מהווה פריצת דרך ממש. 

 

אם תיקחו לצורך הדוגמא קופסה בחנות צעצועים שאמורה להפוך למשחק תלת מימדי כמו לגו, ארמון בובות או כל דבר אחר, מה שהייתם יכולים אתם וילדכם לעשות בחנות עד לא מזמן, זה להביט על התמונה שעל גבי הקופסא ולנסות לדמיין איך המשחק הולך להיראות אחרי שתסיימו לבנות אותו.

היום, בעולם של מציאות רבודה, אפשר תוך שניות לראות את המשחק מול העיניים שלכם בתלת מימד. כלומר, יש כאן משהו מעבר, משהו שמדמה לנו מציאות שהולכת להתרחש בעתיד אבל כאן ועכשיו. 

 

מציאות רבודה לקידום מכירות - איך זה עובד?

אז זה לא באמת משנה מה אתם מוכרים. זה יכול להיות מוצר מזון (דוגמא מעולה אפשר לראות במוצרים כמו מעדנים ודגני בוקר), משחק,  רהיט או כל דבר אחר. הרעיון הוא שאפשר להראות לצרכן כל מה שאתם רוצים שהמוצר לא עושה את זה באופן מיידי ישירות דרך הסמרטפון שלו. בעצם מדובר בתוכנה ייחודית אשר מפתחים באופן ספיציפי עבור קהלי יעד ועבור הצרכים של המוצר עצמו. 

 

מה זה מציאות רבודה ואיך היא תורמת לקידום מכירות

הוידאו ככלי שיווקי

סרטוני וידאו הינם כלי שיווקי מוצלח ומוכח המשמש להעברת מסרים, תורם בהכוונה, הדרכה ושיווק והחשוב מכל- ממחיש ומנגיש לצופה בצורה הטובה ביותר את המידע שאנו רוצים להעביר.

אנו דור המעריך מידע זמין בכל מקום ובכל זמן ובעזרת טכנולוגית המציאות הרבודה של HiTeach תוכלו להציע ללקוחותיכם סרטון המכיל מידע אינפורמטיבי/שיווקי אודות המוצר והסרטון "יצוף" על גבי המוצר. 

סרטונים צפים

מהו סרטון צף?

סרטונים צפים הם סרטונים המופיעים על גבי המוצר ללא צורך בשינוי האריזה הקיימת ומכילים סוגי מידע שונים  לבחירתך: מידע אינפורמטיבי, תוכן שיווקי, הדרכה, הצעות לשימושים שונים ועוד רבים...

כל שעל הלקוח לעשות הוא להסתכל על המוצר דרך מסך הטלפון הנייד והסרטון מיד יופיע.

מידע זמין במקום הנכון ובזמן הנכון.

משחקים צפים לקידום מכירות

קופונים שוברים ומבצעים

משחקים הקופונים ושוברים צפים בתחומים שונים המכוונים לקהלי יעד מגוונים במטרה לספק שירות איכותי ואמין ומעודדים את הלקוחות לבצע רכישות מידיות ועתידיות.

איך זה עובד?

הקופונים והשוברים יופיעו על גבי מוצרים נבחרים במציאות רבודה.

מציאות רבודה

לקידום מכירות

להפוך את המוצר

לפלטפורמת

משחקים

מציאות רבודה לקידום מכירות מאפשרת לנו להפוך את המוצר שלכם למשחק. משחק היא דרך מופלאה לגרום לקהל היעד להתחבר למוצר, ליצור אמון, להלהיב את קהל היעד לגבי המוצר ולמעשה לשדרג באופן ייחודי את כל מה שסובב סביב הפעילות השיווקית של המוצר שלכם. שימוש בסאונד, דמויות וסיפור הם אלו שמכניסים את המוצר שלכם לתוך עולם שלם של משחקים.

מציאות רבודה מאפשרת גם לספק ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים מגוון של שוברים וקופונים במטרה לעודד רכישות מיידיות. הקופונים מופיעים על גבי המוצרים עצמם במציאות רבודה דרך שימוש בסמרטפון.

פעמים רבות הלקוח מחפש מידע שמופיע על גבי המוצר בין אם זה מידע אינפורמטיבי, מידע הדרכתי, מידע שיווקי ועוד. מציאות רבודה לקידום מכירות מאפשר לגולש לקבל את המידע הזה בצורה מושכת וברורה לעין. בעצם המידע ״צף״ על גבי המוצר ומאפשר ללקוח להבין את התוכן של המוצר מקרוב. 

לסיכום, ככל שהזמן עובר המציאות הרבודה נכנסת לעוד מגוון של תחומים ותורמת לנו כחברה בהיבטים שונים. אם גם אתם מתלבטים לגבי הדרך שבה תוכנה ייחודית שתיבנה עבור המוצר שלכם ותכניס את הלקוחות שלכם למציאות רבודה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ומשם הדרך לסרטון צף, וידאו ככלי שיווקי, קופון או מערך הדרכה שלם קלה וברורה יותר. 

איך זה עובד?

עידוד רכישות מידיות

© 2016 by HiTeach